Таблиця результатів

участі учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

Предмет Склад команди Зайняте місце Загальне місце
1 Історія 1. Лисенчук Андрій Володимирович 4 18
2 Українська мова та література 1. Боднар Ірина Михайлівна
2. Мельник Вероніка Іванівна
8
3 Математика 1. Ласиця Діана Михайлівна
2. Демків Тарас Григорович
3. Лисенчук Андрій Володимирович
24
4 Французька мова 1. Мельник Вероніка Іванівна 5
6 Хімія 1. Гаврилишин Богдан Богданович
2. Олексюк Богдан Васильович
12
7 Географія 1. Федишин Євген Іванович 13
8 Фізика 1. Гаріджук Анатолій Михайлович
2. Мельник Вероніка Іванівна
23
9 Біологія 1.Олексюк Богдан Васильович 29
10 Інформаційні технології 1.Демків Тарас Григорович 12
11 Трудове навчання 1. Моздір Яна Іванівна
2. Олексюк Богдан Васильович
5

Наші досягнення у конкурсах

№ з/п Назва конкурсу Клас Вчитель Результат
1 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика 3 клас Поптик Оолександр Поптик Б.І 4 місце
2 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика 5 клас Масленнікова Анастасія Боднар С.В. 2 місце
3 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика 6 клас Боднар Христина Боднар С.В. 1 місце
4 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика 7 клас Боднар Ірина Надкернична Г.А 1 місце
5 Міжнародний конкурс з української мови ім. Петра Яцика 8 клас Мельник Вероніка Надкернична Г.А 3 місце
6 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка 5 клас Масленнікова Анастасія Боднар С.В. 2 місце
7 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка 6 клас Боднар Христина Боднар С.В. 1 місце
8 Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка 7 клас Боднар Ірина Надкернична Г.А 1 місце
9 Конкурс хореографічних колективів Хореографічний колектив Ласиця Л.І. 3 місце
10 «Олюднимо історію» 8 клас Моздір М.А. 2 місце
11 Олімпіада з образотворчого мистецтва 7 клас Боднар Ірина Млздір М.А 1 місце
12 Конкурс з образотворчого мистецтва Олексюк Б. 8 клас Моздір М.А. 1 місце
13 Олімпіада з основ християнської етики 8 клас Мельник Вероніка Микуляк О.П. 2 місце
14 Конкурс колективів екологічної просвіти (агітбригад) Агітбригада «НАДІЯ» Барчук Г.В. 3 місце
Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.